Puikią atkarpą antroje Norvegijos lygoje tęsia dviejų lietuvių atstovaujama Oslo "Hasle/Loren". Sostinės komanda šeštadienį savo arenoje 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) sutriuškino "Tonsberg" kliubą ir pratęsė savo pergalių seriją iki penkių.

Lietuvos žaidėjai ir vėl buvo itin pastebimi. Danielius Nomanovas pelnė pirmą komandos įvartį pirmojo kėlinio viduryje, tuo tarpu Ilja Četvertakas pasižymėjo antrajame kėlinye bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Klubams tai buvo antrasis tarpusavio mačas šią savaitę. Kaip jau rašėme, išvykoje "Hasle/Loren" nugalėjo 7:4.

"Hasle/Loren" su 25 taškais užima trečią vietą, tuo tarpu jau septintą kartą iš eilės suklupusi "Tonsberg" turi vos 5 taškus ir yra paskutinė, devinta.