Lietuviškasis "Liepaja" klubas patyrė dvyliktąjį pralaimėjimą Latvijos ledo ritulio čempionate. "Liepaja" ekipa išvykoje 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti po šios pergalės į pirmąją poziciją pakilusios Rygos "HK Olimp" ledo ritulininkų pranašumą.

"Liepaja" ekipa pirmoji įsiveržė į priekį, kai aštuonioliktąją pirmojo kėlinio minutę D. Vilmans po M. Freimanio rezultatyvaus perdavimo išvedė svečius į priekį. Tiesa, pranašumo ilgai išlaikyti nepavyko ir vos po pusantros minutės išlyginamasis įvartis skriejo į lietuvio atstovaujamos ekipos vartus. Antrąjame kėlinuke po E.Ezičio įvarčio "HK Olimp" įsiveržė į priekį, o trečiojo kėlinuko viduryje E. Brahmanis sudavė skaudžiausią smūgį ir įtvirtino Rygos ledo ritulininkų pergalę.

Lietuviai M. Kaleinikovas ir P. Rumsevičius šiose rungtynėse nepasižymėjo. K. Krasilnikovas rungtynėms registruotas nebuvo.

Liepojos ledo ritulininkams ši nesekmė buvo skaudus smūgis sužaidus 34 rungtynes neleidęs pakilti iš ketvirtosios pozicijos (48 taškai), kai tuo tarpu Rygos "HK Olimp" ledo ritulininkai sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau po šios pergalės pakilo į pirmąją poziciją (52 taškai).