Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė sėkmingai užbaigė pasaulio jaunių ledo ritulio IIA diviziono čempionatą.
 
Pirmenybių uždarymo rungtynėse lietuviai 8:3 sutriuškino Rumunijos rinktinę ir pirmenybes užbaigė su keturiomis pergalėmis per penkis mačus. Į priekį tik lenkus praleidę lietuviai džiaugėsi pirmenybių sidabro medaliais.
 
Jau pačioje rungtynių pradžioje rumunai sugebėjo užklupti šeimininkus nepasiruošusius. Vilmoso Danalizi metimas nuo mėlynosios linijos baigėsi įvarčiu į Nikita Kuzminovo vartus (00:15, rez. perd. Danielis GheorghiuNorbertas Karda).
 
Į rumunų netikėtą įvartį lietuviai atsakė savo gražiu išpuoliu, kurio metu savo meistriškumą pademonstravo Arnas Misiukas, įveikęs varžovą ir pasiuntęs ritulį į viršutinį vartų kampą (08:09, rez. perd. Lukas WashcoAvgustinas Silinas).
 
Po pelnyto įvarčio Lietuvos rinktinė visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas: iš pradžių Jaromiras Šusterovas galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, o vėliau po Karolio Šumsko metimo iš toli varžovų vartininkui nepavyko užfiksuoti ritulio ir visa tai baigėsi galimybe Nikitai Piazenko, kuris pirmasis suskubęs prie ritulio nukreipė jį į vartus (11:48, rez. perd. Karolis ŠumskasA. Silinas).
 
Žaidimo ritmą pajautę lietuviai kėlinį užbaigė itin galingai. Iš pradžių iš artimos distancijos pasižymėjo Arnas Palšauskas (18:16, rez. perd. Martinas TuchtoDomas Janušonis), o vėliau ir dublį pelnęs A. Misiukas (18:52, rez. perd. L. WashcoTimonas Mažulis).
 
Sustoti mūsų šalies atstovai nesiruošė ir prasidėjus antram kėliniui – iš aštraus kampo pasižymėjo Karolis Krasilnikovas (24:34, rez. perd. Vėjas JokubynasArtiomas Starovoitovas). Šiame kėlinyje ir toliau daugiau varžovų vartus atakavo lietuviai, bet įvarčių sąskaitos jie nepadidino, o į mūsų vartus pirmą kartą čempionate stojosi Tadas Ramanauskas.
 
Trečiąjį kėlinį lietuviai ir vėl pradėjo galingai: varžovų spaudimas netruko atnešti vaisių: ilgą ataką užbaigė ritulį į tuščius vartus po komandos draugo metimo pasiuntęs Lukas Washco (43:54, rez. perd. A. MisiukasA. Starovoitovas).
 
Praėjus kiek daugiau nei minutei į rumunų vartus skriejo dar vienas įvartis. Puikiu metimu oponentų vartininką nuginklavo A. Palšauskas(45:37, rez. perd. Jaromiras ŠusterovasN. Piazenko).
 
Lietuviams įgijus įtikinamą persvarą, savo atsaką turėjo ir rumunai – įvartį pelnė Gheorghe‘as Remusas (51:42, rez. perd. Peteris KovacsasLaszlo Antalis). Varžovai turėjo ir daugiau galimybių pasižymėti, o netrukus krito trečiasis varžovų įvartis, kai T. Ramanausko atremtą ritulį į vartus pasiuntė Gaboras Buda (54:17, rez. perd. Geza Galaczi NagyL. Antalis).
 
Galutinį tašką rungtynėse padėjo lietuviai: N. Piazenko tiksliu metimu užbaigė komandos draugo reidą (58:19, rez. perd. J. ŠusterovasDovydas Laimutis).
 
Po rungtynių buvo apdovanoti geriausi viso čempionato žaidėjai, o prizo sulaukė ir mūsų šalies atstovas – Nikita Kuzminovas buvo išrinktas geriausiu pirmenybių vartininku. Tuo tarpu geriausiu pirmenybių žaidėju Lietuvos rinktinėje pripažintas Herkus Marcinkevičius.