„Auksinės“ Lietuvos vyrų rinktinės narys 21-erių metų Artūras Laukaitis lieka JAV. Iš antros pagal pajėgumą JAV jaunimo lygos (NAHL) lietuvis persikėlė į NCAA studentų čempionato trečiąjį divizioną ir ten atstovaus „Wisconsin-Stout“ universitetui. Šią informaciją paskelbė NAHL puslapis. Kartu su lietuviu iš Minesotos „Magicians“ į tą patį universitetą keliasi ir ukrainietis Dmytro Kobylanskij. A.Laukaitis NAHL debiutavo dar 2015 m., bet tuomet šioje lygoje neįsitvirtino. Vėliau lietuvis klaidžiojo po žemesnes lygas, kol galiausiai tapo svarbia „Magicians“ klubo dalimi. Už šią komandą praėjusiame NAHL sezone A.Laukaitis sužaidė 40 rungtynių, įmušė 9 įvarčius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

NCAA trečiajame divizione ketverius metus praleido kitas dabartinės Lietuvos vyrų rinktinės narys Pijus Rulevičius. Jis 2013-2017 m. žaidė „St.Norbert“ koledže, kuriam per 116 rungtynių įmušė 41 įvartį ir atliko 43 rezultatyvius perdavimus. 2014 m. P.Rulevičius tapo NCAA trečiojo diviziono čempionu.

Tuo tarpu vienas talentingiausių Lietuvos vartininkų 17-metis Laurynas Lubys naujajam sezonui pradės ruoštis su Lapenrantos „Saipa“ jaunimo (iki 20 metų) komanda. Ši ekipa žaidžia aukščiausioje Suomijos jaunimo lygoje. 

Vartininkas Suomijoje pasitiks jau trečią sezoną. Du pirmuosius sezonus jis žaidė „Saipa“ jaunių (iki 18 metų) komandoje ir demonstravo solidžią statistiką. Dar geriau L.Lubys žaidė Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) rinktinėse, kur jo atremtų smūgių procentas siekė net apie 95.