Lietuvos rinktinė šeštadienį patyrė pirmą nesėkmę Taline vykstančiame "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup" turnyre. Lietuviai po atkaklios kovos 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) turėjo pripažinti turnyro šeimininkų estų pranašumą, o tai reiškia, jog sekmadienį mūsiškiai su Kazachstano U20 rinktine grumsis tik dėl penktosios vietos.

Estai į priekį išsiveržė jau antrą mačo minutę, o dar po penkių minučių padvigubino savo persvarą.

Toks rezultatas išsilaikė iki trečio kėlinio vidurio, tačiau tuomet lietuviai parodė charakterį. Iš pradžių pasižymėjo Markas Kaleinikovas, o tuomet įvartį pelnė ir Emilijus Krakauskas ir jau atrodė, kad viskas krypsta link pratęsimo.

Deja, tačiau pačioje pagrindinio laiko pabaigoje šeimininkai sugebėjo pasiekti trečią įvartį ir šventė pergalę.

Sekmadienį rungtynės tarp Lietuvos ir Kazachstano U-20 rinktinės vyks nuo 13:30 val. Turnyro finale susikaus A grupę laimėjusi Ukraina bei B grupėje pirmą vietą iškovojusi Latvijos klubų rinktinė, tuo tarpu estai su rumunais kovos dėl trečiosios vietos.