Antroje Norvegijos lygoje Ugniaus Čižo ir Pauliaus Gintauto atstovaujama Haldeno "Comet" savo arenoje net 8:1 (1:0, 2:0, 5:1) sutriuškino "Haugesund" klubą, o prie to svariai prisidėjo ir lietuviai.

P. Gintautas mušė pirmą mačo įvartį ir išvedė šeimininkus į priekį, be to jis atliko rezultatyvų perdavimą antro kėlinio pabaigoje, pastaroji ataka baigėsi U. Čižo tiksliu smūgiu į vartus.

Po šios pergalės "Comet" turnyrinėje lentelėje išsaugojo antrą poziciją.

Kitose rungtynėse įvartį mušė ir rezultatyvų perdavimą atliko Ilja Četvertakas, bet jo atstovaujama Oslo "Hasle/Loren" išvykoje 5:9 (2:1, 2:5, 1:3) neprilygo "Nidaros" klubui.

Kitas "Hasle/Loren" atstovaujantis lietuvis Danielis Nomanovas šįsyk nepasižymėjo.

Kaip jau rašėme, "Hasle/Loren" sezoną tikrai užbaigs septintoje vietoje.

Pralaimėjimą patyrė ir absoliuti lygos austaiderė "Furuset" su Danieliu Bogdziuliu. "Furuset" išvykoje net 3:10 (0:4, 1:2, 2:4) pralaimėjo "Haugesund" komandai.

D. Bogdziulis trečio kėlinio viduryje atliko rezultatyvų perdavimą ir padėjo savo komandai pasiekti antrą įvartį.