Antroji čempionato diena pateikė netikėtumų estų ir ukrainiečių rungtynių fronte, sunkiai sekėsi ir japonams tik mačo gale įveikusiems kroatus, tačiau Lietuva užtikrintai iškovojo taškus sutriuškindama rumunus - 8:3 (3:1, 3:1, 2:1).

Lietuviams jau trečiąją susitikimo minutę įvartį pelnė Vilniaus Hockey Punks klubo puolėjas Edgaras Rybakovas. Nepraėjus nė minutei Lietuvos komanda vėl surengė rezultatyvią ataką - į vartus taikliai smūgiavo Povilas Verenis.

11-ąją rungtynių minutę lietuviai surengė sėkmingą ataką, aiškiai pareikšdami, kas yra šio susitikimo favoritai - jau pasižymėjęs E.Rybakovas dar kartą pelnė įvartį ir Lietuvos ledo ritulininkus išvedė į priekį 3:0. Šioje atakoje reikšmingą vaidmenį atliko ir veteranai Darius Kasparaitis bei Dainius Zubrus - 45-erių D.Kasparaitis perėmė ritulį iš rumunų, o D.Zubrus sėkmingai smūgiavo prie vartų kovojusiam E.Rybakovui.

Įpusėjus pirmajam kėliniui lietuvių gynyba atsipalaidavo ir netrukus tuo spėjo pasinaudoti rumunai - Gergo Biro sušvelnino rezultatą 1:3.

Antroje kėlinio pradžioje Lietuvos rinktinės žaidėjas Daniel Bogdziul atidarė savo įvarčių sąskaitą - 4:1, tačiau po penkių minučių tuo pačiu atsakė rumunų lyderis G.Biro (4:2).

35-ąją minutę Lietuvos nacionalinė komanda toliau tęsė įvarčių lietų - Markas Kaleinikovas sėkmingai mušė į rumunų vartus, padidindamas lietuvių pranašumą iki trijų - 5:2.

Besibaigiant antrajam kėliniui pasižymėti spėjo ir Arnoldas Bosas, taip varydamas rumunus į neviltį - 6:2.

Trečiajame kėlinyje (43 min.) savo antros progos išlaukė A.Bosas, o 47-ąją taikliai atakavo Ugnius Čižas - 8:2.

49-ąją mačo minutę rumunas G.Biro dar kartą pramušė lietuvio Manto Armalio ginamus vartus (8:3), tačiau didelę persvarą susikrovusi Lietuva atrodė visa galva aukštesnė už Rumunijos ledo ritulininkus.

Rumunai per susitikimą iš viso atakavo 42 kartus, lietuviai - 29.

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti E.Rybakovas ir rumunų herokus G.Biro.

Lietuvos rinktinei tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų, kas lietuviams garantuoja čempionato lyderio vietą. Tuo tarpu rumunai pralaimėjo antrąjį kartą ir per pirmenybes iš viso yra praleidę 11 įvarčių.

Lietuvos nacionalinė komanda kitas rungtynes žais trečiadienį prieš vienus čempionato favoritų japonus, o rumunai trečiąją čempionato dieną susikaus su kol kas savo žaidimu stebinančiais estais.