Norvegijos antrojoje lygoje pergalę po pratęsimo 3:2 iškovojo "Comet" klubas, o prie "Nidaros" ekipos įveikimo svarviai prisidėjo ir "Comet" atstovaujantys lietuviai - Paulius Gintautas, Ilja Čertvertakas ir Ugnius Čižas.

Pirmąjį "Comet" įvartį mušė I. Četvertakas, trečiajame kėlinyje P. Gintautas lygino rezultatą ir padėjo išplėšti pratęsimą. Pastarojo metu U. Čižas su P. Gintautu sėkmingai asistavo komandos draugui, kuris pelnė pergalingą įvartį.

Visi trys lietuviai šiame mače užsidirbo ir baudos minučių. I. Čertvertakas gavo 4, P. Gintautas net 10, o U. Čižas "pasitenkino" 2 baudos minutėmis.

Tai buvo antroji šių komandų akistata per keletą pastarųjų dienų. Pirmajame mače taip pat nugalėjo "Comet" - 5:3. Tuomet iš lietuvių išsiskyrė tik įvartį mušęs P. Gintautas.

Iškovoję dvi pergalęs "Comet" lyderiauja antrojoje Norvegijos lygoje.