Individualiai lietuviams, rungtyniaujantiems užsienyje, savaitgalis nebuvo itin sėkmingas - efektyvumo balą pelnė tik Markas Kaleinikovas. O jų komandoms sekėsi skirtingai.

Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) pralaimėjimą patyrė Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo". Rygiečiai išvykoje 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) turėjo pripažinti Maskvos "Spartak" persvarą. N. Ališauskas šįkart žaidė antrame komandos penkete ir reiškmingai susitikime neišsiskyrė.

Jau rašėme apie tai, kad fantastišką pergalę Švedijoje savaitgalį išplėšė Manto Armalio klubas, apie tai plačiau galite paskaityti - čia

Startavusiame Ukrainos čempionate debiutavo Markas Kaleinikovas, o jo atstovaujama "HC Mariupol" net 7:0 (1:0, 0:0, 6:0) pervažiavo "Bilyi Bars" klubą. M. Kaleinikovas prie paskutiniojo, septintojo savo komandos įvarčio prisidėjo rezultatyviu perdavimu.

Latvijos čempionate "Dinaburga" su Domu Janušoniu ir Pauliumi Rumševičiumi 1:5 (1:3, 0:1, 0:1) neprilygo Rygos "Prizma" klubui, o "Liepaja", kuriai atstovauja Dovydas Laimutis ir Eimantas Noreika, kiek netikėtai 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) palaužė "Zemgale". Lietuviai šiusoe mačuose nebuvo pastebimi.