Trečioje Vokietijos lygoje Arnoldo Boso atstovaujama komanda šventė pergalę išvykoje, tuo tarpu taip pat svečiuose žaidusi Rosenhaimo "Starbulls", kurios sudėtyje yra Tadas Kumeliauskas, patyrė pralaimėjimą.

A. Boso atstovaujama Hanoverio "Indians" Šiaurės divizione 4:2 (3:1, 1:0, 0:1) pranoko "Erfurt" klubą. A. Bosas mače liko be naudingumo balų, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje užsidirbo dvi baudos minutes.

Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukę "indėnai" lieka penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Toliau be T. Kumeliausko žaidžianti Rosenhaimo "Starbulls" 5:7 (2:1, 0:4, 2:3) nusileido "Fussen" ekipai.

Po trijų pergalių iš eilės suklupusi "Starbulls" iš antrosios pozicijos smuko į trečią.