Ugniaus Čižo ir Pauliaus Gintauto atstovaujama Haldeno "Comet" Norvegijos antroje lygoje patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. "Comet" namuose 3:4 (1:1, 1:0, 1:3) turėjo pripažinti šių metų čempionate dar nei karto nesuklupusio "Ringerike" klubo pranašumą. 

Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes "Comet" lygino rezultatą ir atrodė, kad nugalėtojas paaiškės tik po pratęsimo. Visgi, nedidele mačo favorite laikyta "Ringerike" sugebėjo pasižymėti per likusį laiką ir išplėšė pergalę.

Lietuviai šiose rungtynėse, kiek neįprastai sau, liko be efektyvumo balų.

Kitame mače pralaimėjo Oslo "Hasle/Loren" su Ilja Četvertaku ir Danieliu Nomanovu. Sostinės ekiopa išvykoje 4:7 (1:2, 2:3, 2:1) neprilygo "Lorenskog" klubui.

I. Četvertakas šiose rungtynėse neišsiskyrė, o D. Nomanovo sąskaitoje - pelnytas įvartis. Jis pasižymėjo antrojo kėlinio pradžioje ir sušvelnino savo komandos atsilikimą iki minimalaus (2:3).

Nesėkmingai mačas susiklostė ir Danielio Bogdziulio atstovaujamai "Furuset". Pastarojii namie 5:7 (2:1, 1:4, 2:2) nusileido "Haugesund" žaidėjams. Lietuvos atstovas šiame mače atliko rezultatyvų perdavimą.