Abi lietuvių atstovaujamos ekipos pasiekė pergales antroje Norvegijos ledo ritulio lygoje.

Oslo "Hasle/Loren" su Ilja Četvertaku, Danieliumi Bogdziuliu ir Danieliumi Nomanovu kiek netikėtai išvykoje po pratęsimo 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) pranoko "Gjovik" klubą ir pasiekė trečią pergalę iš eilės.

Iš lietuvių šiame mače išsiskyrė tik I. Četvertakas. Jis trečiame kėlinyje atliko du rezultatyvius perdavimus ir padėjo komandai išplėšti pratęsimą.

Kitose rungtynėse Ugniaus Čižo ir Pauliaus Gintauto atstovaujama "Comet" net 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) išvykoje sutriuškino "Tonsberg" klubą.

Abu lietuviai šiame mače mušė po įvartį. P. Gintautas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą. Jis sėkmingai asistavo būtent tuomet, kai įvartį mušė U. Čižas.