Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) titulą ginanti Elektrėnų "Energija" ekipa savo arenoje 7:3 (5:1, 0:1, 2:1) pranoko Vilniaus "Hockey Punks" klubą.

Įdomu tai, jog visus klausimus dar per pirmą kėlinį išsprendusi pirmenybių lyderė namuose "Hockey Punks" klubą įveikė pirmą kartą šiame sezone. "Energija" kol kas pirmenybėse yra praradusi vos 6 taškus, o visuos juos "atėmė" būtent dusyk Elektrėnuose per pagrindinį laiką triumfavę "pankai".

Po šio mačo "Energija" su 36 taškais ir toliau pirmauja čempionate, o sostinės ekipa su 13 taškų išlieka trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Plačiau apie rungtynes:

Nors „Hockey Punks“ ir sėkmingai pradėjo rungtynes, kai Edgaras Rybakovas (3:04, rez. perd. Aleksejus Kuveka ir Hectoras Majulas) nuginklavo vartininką Nerijų Dauksevičių, tačiau vėliau kėlinys priklausė „Energijai“.

Vienuoliktą susitikimo minutę rezutatą išlygino Mauras Baltrukonis (10:52, rez. perd. Artūras Katulis), netrukus į priekį šeimininkus išvedė Donatas Vitte (12:03, rez. perd. Dovydas Kulevičius ir Rolandas Aliukonis), o paskutinę kėlinio minutę prasidėjo vartininko Simo Baltrūno „sušaudymas“.

Iš pradžių pasižymėjo Karolis Kubilius (18:53), po 24 sekundžių antrą kartą pasižymėjo D.Vitte (19:17, rez. perd. Aurimas Gaidauskas), o dar po 23 sekundžių pirmą sezono savo įvartį įmušė nuo mėlynos linijos pasižymėjęs Tomas Vyšniauskas (19:40, rez. perd. Konstantinas Isajevas ir Justinas Vėželis) ir komandas jau skyrė keturi įvarčiai – 5:1.

Antrame kėlinyje „Energijos“ įvarčių mašina sustojo, nors kėlinio pabaigoje „Hockey Punks“ dėl pražangų du kartus žaidė mažumoje, o elektrėniškiai įsitvirtino varžovų zonoje, atliko ne vieną pavojingą smūgį, tačiau įvarčių nepasiekė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hockey Punks“ ekipai antrą įvartį įmušė Šarūnas Kuliešius (25:56, rez. perd. Marius Rankauskas ir H.Majulas).

Trečiame kėlinmyje K.Isajevas (53:17, rez. perd. J.Vėželis ir T.Vyšniauskas) sugrąžino „Energijai“ keturių įvarčių pranašumą, o po keturių minučių D.Vitte (57:18, rez. perd. R.Aliukonis ir D.Kulevičius) įmušė trečią savo įvartį šiose rungtynėse ir komandas jau skyrė penki įvarčiai – 7:2.

Susitikimo pabaigoje garbės įvartį „Hockey Punks“ ekipai dar pelnė Sergejus Markovsky (58:34, rez. perd. E.Rybakovas ir I.Želtakovas).

„Energija“ atliko mažiau smūgių į vartus (32 prieš 36) ir surinko daugiau baudos minučių (30 prieš 14).