Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) penktą kartą šį sezoną tarpusavyje žaidė dvi Kauno ekipos. Ryškia mačo favorite laikyta "Kaunas Hockey" 6:3 (3:2, 1:1, 2:0) pranoko "Baltų Ainių - HC Klaipėda" klubą.

Ketvirtą kartą lygos naujokus pranokę "Kaunas Hockey" žaidėjai - ryškūs pirmenybių lyderiai. Jie po 14 mačų savo sąskaitoje turi 35 taškus, tuo tarpu "Baltų Ainiai - HC Klaipėda" yra sužaidę maču mažiau ir su vos 2 taškais užima paskutinę, ketvirtą turnyrinės lentelės pozicija.

Plačiau apie rungtynes:

Šeimininkai rungtynes pradėjo labai aktyviai - dar pirmą minutę Petras Nausėda pelnė pirmą įvartį ir išvedė į priekį favoritus. Pranašumą "Kaunas Hockey" išlaikė lygiai 7 minutes, tuomet Ilja Kuznecovas lygino rezultatą. Praradę persvarą, "Kaunas Hockey" žaidėjai vėl pradėjo žaisti kur kas aktyviau, o tai vaisių davė tryliktą susitikimo minutę (pasižymėjo Kirilas Danilenka). Jau atrodė, kad į pertrauką komandos žengs esant minimaliam skirtumui, bet klubai sugebėjo apsikeisti įvarčiais paskutinę kėlinio minutę - svečių gretose pasižymėjo Marius Krikštanaitis, šeimininkų - Vasilijus Fedotovas.

27-ą susitikimo minutą I. Kuznecovas mušė savo antrą įvartį ir leido "Baltų Ainiams - HC Klaipėdai" trečią kartą lyginti rezultatą. Visgi, lygybė ir vėl išsilaikė tik porą minučių, kadangi netrukus savo antrą įvartį pasiekė ir "Kaunas Hockey" puolėjas V. Fedotovas.

Trečio kėlinio pradžioje Eduardo Čekmarijovo tikslus smūgis leido "Kaunas Hockey" įgyti apčiuopiamesnį pranašumą. Jį šeimininkai išlaikė iki mačo galo, o prieš pat finalinį švilpuką į tuščius vartus tiksliai smūgiavo ir Vytautas Jagelavičius (6:3).