Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) įvyko itin rezultatyvus Vilniaus derbis. "Hockey Punks" 9:8 (5:5, 4:1, 0:2) pranoko "Geležinį Vilką".

Tai buvo penktoji komandų tarpusavio akistate šiame sezone ir ketvirtasis mačas pasibaigęs "pankų" pergale.

Po rungtynių klubų situacija turnyrinėje lentelėje nepasikeitė - "Hockey Punks" išlieka antroje vietoje, o "Geležinis Vilkas" rikiuojasi trečias.

Plačiau apie rungtynes:

Pirmą rungtynių įvartį pelnė "pankai" - šeštą mačo minutę savo komandą į priekį išvedė Aivaras Bendžius. Visgi, tuomet "Geležinis Vilkas" pateikė staigmeną ir per penkias minutes pelnė net 4 įvarčius (1:4). Atrodė, jog "Geležinis Vilkas" jau laiko rungtynių vadžias, bet "Hockey Punks" vos per minutę (!) pasiekė tris įvarčius ir lygino rezultatą (4:4). Per likusį kėlinio laiką komandos pasižymėjo po dar vieną kartą ir po pirmojo mačo trečdalio išsiskyrė esant taikiam rezultatui (5:5).

Antrame kėlinyje pirmus keturis įvarčius pasiekė "Hockey Punks" ir atrodė, kad rungtynėse intrigos jau tikrai nebebus (9:5). Tačiau Patrikas Misiukas mušė įvarčius antro kėlinio pabaigoje ir trečio pradžioje ir grąžino savo komandą į rungtynes (9:7).

Likus žaisti apie šešias minutes tikslus Nikolajaus Numavičiaus smūgis sumažino skirtumą iki minimalaus (9:8), tačiau išlygnti rezultato "Geležiniui Vilkui" taip ir nepavyko.