Ketvirtadienį Lietuvos ledo ritulio čempionate buvo sužaistos dvi rungtynėse, o pergales pasiekė čempionate lyderiaujančios "Kaunas Hockey" ir Vilniaus "Hockey Punks" komandos.

"Kaunas Hockey" savo arenoje 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) pranoko Vilniaus "Geležinį Vilką". Pergalės pamatus lygos lyderiai patiesė pirmoje antro kėlinio pusėje, kai pelnė tris įvarčius be atsako ir išsiveržė į priekį 3:0. Paskutinę antro kėlinio minutę svečiai po Dominyko Bisturio įvarčio sušvelnino skirtumą, bet sužaidus 44 minutes Mikhailas Evsitgnevas pasiekė ketvirtą savo komandos įvartį ir vėl pastatė varžovus į labai nepatogią padėtį. Pačioje mačo pabaigoje sostinės klubas pasiekė dar vieną garbės įvartį, bet įtakos rungtynių baigčiai tai neturėjo.

Tai buvo šeštasis komandų tarpusavio mačas šį sezoną. Visas šešias pergales pasiekė kauniečiai.

Kitose rungtynėse "Hockey Punks" namie be vargo 9:3 (5:2, 3:1, 1:0) sudorojo Kauno "Baltų Ainiai - HC Klaipėda" klubą. Į nokdauną varžovus "pankai" pasiuntė pirmo kėlinio viduryje, kai per 81 sekundę pasiekė tris įvarčius ir pradėjo triuškinti varžovus (4:1). Per likusį laiką kauniečiams taip ir nepavyko grįžti į rungtynes, maža to, skirtumas tik dar labiau augo.

Šios ekipos taip pat susitiko šeštą kartą ir čia taip pat visas šešias pergales pasiekė vieną komanda - "Hockey Punks".

Šiuo metu čempionate visos keturios komandos yra sužaidusios po penkiolika mačų. Pirmą vietą su 38 taškais užima "Kaunas Hockey", jiems ant kulnų lipa 34 taškus turintys "Hockey Punks", "Geležinis Vilkas" su 16 taškų rikiuojasi trečias, o vos vieną pergalę šiame sezone pasiekusi debiutantė "Baltų Ainiai - HC Klaipėda" ekipa - paskutinė, ketvirta (2 tšk.).