Lietuvos ledo ritulio čempionato (NLRL) devintojo turo rungtynėse įspūdingą pergalę šventė "Kaunas Hockey" ekipa. Kauniečiai svečiuose 11:2 (3:2, 5:0, 3:0) sutraiškė Vilniaus "Geležinį Vilką".

"Kaunas Hockey" tai jau penktoji pergalė iš eilės, tuo tarpu sostinės komandai tęsiasi tiesiog košmariška atkarpa - patirtas jau septintasis pralaimėjimas iš eilės.

Tai buvo trečioji šių komandų akistata šį sezoną. "Kaunas Hockey" laimėjo ir pirmuosius du mačus. Pirmajame susitikime Vilniuje pergalė pasiekta rezultatu 5:3, o akistatoje Kaune - 4:2.

Po šio mačo "Kaunas Hockey" dar labiau įsitvirtino antrojoje pozicijoje (19 tšk.) ir priartėjo prie čempionato lyderės Elektrėnų "Energijos", tuo tarpu vos 3 taškus savo sąskaitoje turintis "Geležinis Vilkas" čempionate paskutinis, ketvirtas.

Plačiau apie rungtynes:

Rungtynių žiūrovams pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – jau po 34 sekundžių Edvinas Boroška išvedė šeimininkus į priekį (00:34, rez. perd. Dmitrijus Rabčukas, Nikodemas Numavičius). Dovydo Streckio tikslus smūgis išnaudojant kiekybinę persvarą (04:26, rez. perd. Aleksandras Mikheyonokas, Jevgenijus Čugajus) rezultatą buvo išlyginęs, bet Rapolas Marcinkevičius dar kartą išvedė „vilkus“ į priekį (rez. perd. E. Boroška). Visgi, po šio momento mačas priklausė kauniečiams ir jau netrukus savo įvarčius pelnė Donatas Kumeliauskas (09:44, rez. perd. Vytautas Jagelavičius) bei Aleksandras Mikheyonokas (10:58, rez. perd. Remigijus Guoga).

Po pirmojo kėlinio 3:2 pirmavo svečiai, nepaisant to, jog pirmojo kėlinio metu daugiau metimų atliko jų varžovai (7 prieš 11).

Antrajame kėlinyje savo šou pradėjo „Kaunas Hockey“ trijulė – R. Guoga, V. Jagelavičius ir D. Streckis, kurių nesustabdė ir „Geležinio Vilko“ ekipoje atliktas vartininkų keitimas. Pirmasis pelnė tris įvarčius (21:36, rez. perd. Petras Nausėda, D. Streckis; 25:06, rez. perd. D. Streckis, P. Nausėda; 35:13, rez. perd. D. Streckis), V. Jagelavičius pridėjo du (23:30, rez. perd. D. Streckis, J. Čugajus; 25:44, rez. perd. Alexas Martelis), o D. Streckis per dvidešimt minučių atliko net keturis rezultatyvius perdavimus. Šeimininkai savo atsako per šį kėlinį neturėjo, tad jau po 40 žaidimo minučių rungtynių nugalėtojas klausimų nekėlė ir „Kaunas Hockey“ užtikrintai pirmavo 8:2.

Nieko nebelėmusiame trečiajame kėlinyje „Kaunas Hockey“ dar labiau padidino savo persvarą pelnydami tris įvarčius be atsako. Pirmasis tiksliai smūgiavo Jonas Stephanssonas (47:25, rez. perd. D. Streckis), vėliau įvarčių sąskaitą papildė D. Kumeliauskas (50:38, rez. perd. Dmitrijus Babičius, Aleksejus Nikulinas), o galiausiai savo „hat-tricku“ mačą užbaigė V. Jagelavičius (57:33, rez. perd. D. Kumeliauskas).