Šeštadienio vakarą baigėsi septintasis Lietuvos ledo ritulio čempionato (NLRL) turas. "Kaunas Hockey" namuose laimėjo visus tris kėlinius ir 9:3 (3:1, 3:0, 3:2) sutriuškino Vilniaus "Hockey Punks" ekipą.

Tai buvo jau trečioji komandų akistata šį sezoną. Pirmame mače Kaune šeimininkai laimėjo panašiu skirtumu - 9:2, tačiau "pankai" sugebėjo atsirevanšuoti savo arenoje, kur laimėjo 2:1.

Po septynių turų "Kaunas Hockey" su 13 taškų įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, o savo taškų kraičio nepagausinusi "Hockey punks" su 8 taškais lieka trečia.

Įgiję dviejų įvarčių persvarą po dviejų tikslių smūgių pirmojo kėlinio pabaigoje vėliau kauniečiai tik didino savo pranašumą – po dviejų kėlinių komandas jau skyrė penki, o finalinė sirena užfiksavo "Kaunas Hockey" pergalę šešių įvarčių skirtumu.

Nugalėtojų gretose "hat-tricką" pelnė Aleksandras Mikheyonokas, du įvarčius pridėjo Martynas Petrauskas, o po kartą pasižymėjo Dovydas Streckis, Vytautas Jagelavičius, Jonas Stephanssonas ir Remigijus Guoga. Svečių ekipoje debiutą įvarčiu pažymėjo 17-metis legionierius iš Rusijos Ilja Želtakovas, o trečiajame kėlinyje dukart tiksliai smūgiavo Artūras Švedavičius.