Ketvirtadienį Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) akis į akį susidūrė pirmenybių lyderės "Kaunas Hockey" ir Vilniaus "Hockey Punks" komandos. Šįkart pranašumą 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) įrodė namuose rungtyniavę kauniečiai.

Tai buvo ketvirtasis klubų tarpusavio mačas šį sezoną. "Kaunas Hockey" laimėjo trissyk, o sostinės komanda pasiekė vieną pergalę.

"Kaunas Hockey" su 29 taškais turnyrinėje lentelėje užima pirmą vietą, o dviem mačais mažiau sužaidę "pankai" su 19 taškų išlieka antri.

Plačiau apie rungtynes:

Sužaidus penkias minutes Kirilas Danilenka išvedė į priekį šeimininkus, o po beveik aštuonių minučių skirtumą padvigubino Eduardas Čekmariovas. Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos pasižymėjo Vasilijus Fedotovas, tad prieš lemiamas 20 minučių, kauniečiai jau triuškino oponentus 3:0.

Tiesa, anksčiau laiko nuleisti rankų "Hockey Punks" neketino - jau pirmą trečio kėlinio minutę skirtumą sušvelnino Donatas Kumeliauskas, o likus žaisti beveik 12 minučių svečius į rungtynes sugrąžino skirtumą iki minimalaus sumažinęs Sergėjus Markovskis.

Nepaisant sugrįžimo, Vilniaus komandai nepavyko išlyginti rezultato, tad rungtynių pabaigoje vartininkas buvo pakeistas šeštu aikštės žaidėju. Tai atnešė tik neigiamų vaisių ir paskutinę mačo skeundę leido E. Čekmariovui pelnyti antrąjį savo įvartį.