Lietuvos ledo ritulio čempionate Vilniaus "7bet - Hockey Punks" tęsia savo pergalingą žygį. Ketvirtadienį "pankai" savo žiūrovų akivaizdoje net 8:1 (1:0, 3:0, 4:1) sutriuškino "HC Klaipėda" komandą ir iškovojo trečią pergalę iš, kol kas, tiek pat galimų.

Jau antrą rungtynių minutę šeimininkus į priekį išvedė Sergejus Markovskis ir minimalus skirtumas komandas skyrė praktiškai iki rungtynių vidurio. Antrajame kėlinyje vilniečių gretose pasižymėjo Mauras Baltrukonis, Aivaras Bendžius ir Rokas Bacevičius, tad prieš lemiamą rungtynių atkarpą nugalėtojas praktiškai niekam nekėlė abejonių.

Trečio kėlinio antroje pusėje M. Baltrukonis pelnė savo antrą įvartį, įvarčių sąskaitą taip pat atsidarė Edvinas Boroška ir Jaunius Jasinevičius, o dublį galiausiai surinko ir E. Bendžius.

Jau atrodė, jog rungtynės baigsis "sausu" rezultatu, bet likus žaisti vos keturiasdešimt sekundžių svečių ekipos įvarčių sąskaitą atidarė Arnas Paslauskas.

"Pankai" su 9 taškais užima pirmą turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu "HC Klaipėda" yra sužaidusi vienomis rungtynėmis daugiau ir rikiuojasi trečia (6 tšk.).