Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos priešpaskutinės reguliaraus sezono rungtynės.

Kaune vykusiame mače jungtinė „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipa namuose liko be taškų rungtynėse su „Geležiniu Vilku“ bei patyrė nesėkmę 2:6.

Pirmajame kėlinyje netrūko baudos minučių – „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ žaidėjai net šešis kartus buvo nubausti dviejų minučių nuobauda, kai tuo tarpu jų oponentai buvo nubausti du kartus, tačiau įvarčių žiūrovai per pirmąsias dvidešimt minučių neišvydo. Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje, kurio pirmoje dalyje „Geležinio Vilko“ puolėjai Dominykas Bisturys ir Patrikas Misiukas dviem tiksliais metimais leido svečiams įsiveržti į priekį.

Nors vėliau pasižymėjus Maksimui Sačiukui jungtinė komanda buvo priartėjusi prie savo varžovų, antrasis kėlinys baigėsi „vilkams“ turint dviejų įvarčių persvarą, kai įvartį pelnė JAV sezoną pradėjęs Dominykas Motiejūnas.

Trečiajame kėlinyje intrigą kovoje dėl taškų atgaivino Mantas Marcinkevičius – „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ puolėjas dar kartą sušvelnino oponentų persvarą iki minimumo. Tiesa, išlyginamojo įvarčio jiems pelnyti nepavyko, o viltis išsigelbėti galutinai nužudė Janas Tuchto ir dukart pasižymėjęs Timonas Mažulis, kurių įvarčiai padėjo „Geležinio Vilko“ ekipai ramiai užbaigti mačą ir į savo sąskaitą įsirašyti dar vieną pergalę.

Šiomis rungtynėmis abi ekipos baigė reguliarųjį Lietuvos čempionato sezoną. Trečioje vietoje likęs „Geležinis Vilkas“ artimiausiu metu stos į pusfinalio akistatą su „Hockey Punks“, o iš ketvirtosios vietos taip ir nepakilusi „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komanda varžysis su „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkais.