Po ilgesnės pertraukos pratęstas Lietuvos ledo ritulio čempionatas (NLRL). Šeštadienį dešimtojo turo mače Kaune susitiko vietos "Kaunas Hockey" ir Vilniaus "Hockey Punks" ekipos. Pergalę 5:2 (3:1, 2:1, 0:0) šventė šeimininkai.

Tai buvo jau penktoji komandų akistata šį sezoną. Kauno ekipa "pankus" pranoko jau ketvirtą kartą.

Po šios pergalės "Kaunas Hockey" savo sąskaitoje turi 22 taškus ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu sostinės ekipa su 8 taškais rikiuojasi trečia.

Plačiau apie rungtynes:

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau pirmą mačo minutę, kai pasižymėjo Dmitrijus Propopenkovas (00:53, rez. perd. Dmitrijus Babičius ir Remigijus Guoga). Tas pats žaidėjas mačo pradžioje išnaudojo komandos turimą kiekybinį pranašumą ir padvgibubino rezultatą (4:46, rez. perd. Aleksejus Nikulinas).

Po puikios pradžios Kauno ekipa nemažino apsukų ir po tikslaus Dovydo Streckio smūgio (11:41) įgijo jau trijų įvarčių persvarą.

Tiesa, "pankai" neketino pasiduoti anksčiau laiko ir antrojo kėlinio pradžioje skirtumas vėl buvo minimalus. Dar pirmajame kėlinyje "Hockey Punks" įvartį pelnė Rokas Bacevičius (14:08), o antrajame pasižymėjo Edgaras Rybakovas (21:47, rez. perd. Artūras Švedavičius ir Hectoras Majulas).

Apčiuopiamą pranašumą praradę kauniečiai nesutriko ir įjungę aukštesnę pavarą susigrąžino solidesnį pranašumą - pasižymėjo Remigijus Guoga (23:49, rez. perd. Dmitrijus Prokopenkovas) ir Donatas Kumeliauskas (39:04, rez. perd. Vytautas Jagelavičius).

Per paskutines 20 minučių ekipoms pasižymėti nepavyko.