Naujajame Lietuvos ledo ritulio čempionato sezone turėtų išaugti dalyvių skaičius. Pranešama, jog paraiškas dalyvauti 2020-2021-ųjų sezone pateikė penkios komandos. 

Kitą sezoną Lietuvos čempionate ir toliau varžysis šių metų lyderės "Kaunas Hockey" ir "Vilniaus Hockey Punks". Pastaroji bus vienintelė sostinės ekipa čempionate, kadangi, kaip jau skelbėme anksčiau, "Geležinis Vilkas" susijungė su į čempionatą grįžtančia Elektrėnų "Energija" ir turnyre dalyvaus būtent po šios komandos vėliava.

Kaunas, kaip ir praėjusį sezoną, turės du savo klubus. Praėjusiais metais laikinosios sostinės garbę gynė ne tik "Kaunas Hockey", bet ir "Baltų Ainiai - HC Klaipėda". Šis darinys nusprendė išsiskirti, tačiau čempionate turėtume išvysti su uostamiesčiu nebebendradarbiausiančią "Baltų Ainių" komandą.

"HC Klaipėda" iš čempionato taip pat pilnai nesitraukia. Kitąmet ji sudarys jungtinę ekipą su Elektrėnų klubu ir varžysis kaip "Energija Hockey - HC Klaipėda" ekipa. 

Planuojama, jog 2020-2021 m. Lietuvos ledo ritulio čempionate penkios jos dalyvės varžysis penkių ratų sistema, o komandos iš viso sužais po dvidešimt reguliaraus sezono rungtynių. Čempionatas turėtų startuoti rugsėjo pabaigoje, o vasario 28-ąją turėtų baigtis reguliarusis sezonas, po kurio keturios stipriausios ekipos pratęs kovas atkrintamosiose varžybose, o penktoje vietoje likęs klubas baigs savo pasirodymą Lietuvos čempionate.

Kovo mėnesį startuosiančiose atkrintamosiose varžybose komandos pusfinaliuose iki trijų pergalių kausis dėl dviejų vietų finale, kuriame ledo ritulininkai taip pat varžysis serijoje iki trijų pergalių. 2020-2021 m. Lietuvos čempionato nugalėtojai turėtų būti karūnuoti iki 2021 m. balandžio 5 dienos.