Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) pirmenybių lyderė "Kaunas Hockey" ekipa šventė tiesiog neįtikėtiną pergalę prieš lygos debiutantus. Kauniečiai net 20:2 (11:1, 6:0, 3:0) sutraiškė "Baltų Ainiai-HC Klaipėda" komandą.

Po šios pergalės "Kaunas Hockey" išlieka vienvaldžiais lyderiais - jie laimėjo visus 5 mačus ir šiuo metu turi 13 taškų. Tuo tarpu uostamiesčio ekipa kol kas yra suklupusi keturis sykius ir taškų dar neiškovojo.

Nors pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito į nugalėtojų vartus, kai pasižymėjo Mantas Marcinkevičius, dar pirmajame kėlinyje "Kaunas Hockey" atsakė 11 tikslių metimų iš eilės. Vėliau jų persvara dar didėjo, kai antrajame kėlinyje jie pridėjo šešis, o trečiajame dar tris įvarčius.

Keturis įvarčius nugalėtojams šiame mače pelnė Konstantinas Isaevas, dukart rungtynėse pasižymėjo Grigorijus Vorobyovas, Vasilijus Fedotovas, Eduardas Chekmaryovas, Lukas Žukauskas ir komandos naujokas Kirylas Danilenka , o po sykį tiksliai metė Arnas Palšauskas , Vytautas Jagelavičius, Aleksejus Nikulinas, Brendanas Leavittas, Sevelijus Morozovas bei Mikhailas Evstigneevas. Antrąjį "Baltų-Ainių – HC Klaipėdos" įvartį pelnė Erminas Gutauskas.

Ketvirtadienį NLRL įvyks Vilniaus derbis - susigrums "Hockey Punks" ir "Geležinio Vilko" komandos.