Lietuvos čempionate (NLRL) dar vieną pergalę pasiekė Vilniaus "Hockey Punks" ekipa. Sostinės klubas išvykoje be didesnio vargo jau penktą kartą šiame sezone pranoko "Baltų ainius - HC Klaipėdą" - 7:2 (3:0, 2:1, 2:1).

13 mačų sužaidę "pankai" su 28 taškais tvirtai užima antrą vietą, o lygos naujokai turi vos 2 taškus per 14 susitikimų ir turnyrinėje lentelėje rikiuojasi paskutiniai, ketvirti.

Plačiau apie rungtynes:

"Hockey Punks" jau po pirmųjų dešimties mačo minučių triuškino varžovus 3:0 - įvarčius pelnė Edgaras Rybakovas, Donatas Kumeliauskas ir Šarūnas Kuliešius.

Ilja Kuznecovas antro kėlinio pradžioje sugebėjo sušvelninti skirtumą, tačiau antroje kėlinio pusėje favoritai atsakė dar dviem tiksliais smūgiais ir po E. Rybakovo bei Algimanto Visocko įvarčių rungtynių nugalėtojas praktiškai nekėlė abejonių.

Įpusėjus trečiajam kėliniui antrą šeimininkų įvartį pasiekė tiksliai ritulį į vartus pasiuntęs Karolis Šumskas ir atrodė, kad taip rungtynės gali ir baigtis. Visgi, paskutinę mačo minutę "pankai" sugebėjo mušti net dukart (pasižymėjo Aivaras Bendžius ir Modestas Kartenis).