Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio čempionate buvo sužaistos dvi rungtynės.

Antrą kartą per dvi dienas akis į akį susidūrė "HC Klaipėda" ir "LTeam Select". Pergalę ir vėl pasiekė klaipėdiečiai, šįsyk jie nugalėjo 5:3 (2:1, 0:1, 3:1).

Nugalėtojų gretose du įvarčius pelnė Matas Mikalauskas, o po vieną pridėjo Matas Palšauskas, Pavelas Bykovas ir Mikhailas Evstigneevas. "LTeam Select" komandoje dukart pasižymėjo Karolis Fedorovičius, o kartą Mykolas Kubilius.

Kitame mače Elektrėnų "Energija" 1:6 (1:1, 0:4, 0:1) neprilygo "7bet-Hockey Punks" komandai. Elektrėniškiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas sezone, o sostinės klubas šiame sezone vis dar nėra praradęs taškų.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė "Energijos" atstovas Karolis Krasilnikovas, tačiau pačioje pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą lygino Dino Muzukovas. Antrajame kėlinyje "pankams" įvarčius pelnė Laisvydas Kudrevičius, Tadas Kumeliauskas, Martynas Miliūnas ir Edvinas Boroška. Būtent pastarasis pasižymėjo ir trečiajame kėlinyje.