Oficialiai finišavo Lietuvos ledo ritulio čempionato (NLRL) reguliarusis sezonas. Paskutiniame ture pergales šventė Elektrėnų "Energijos" ir Vilniaus "Hockey Punks" klubai. Tiesa, šie mačai nieko nebelėmė, kadangi komandų vietos galutinėje turnyrinėje lentelėje buvo aiškios dar prieš aštuonioliktąjį turą.

"Energija" svečiuose 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) pranoko savo artimiausią oponentą "Kaunas Hockey" klubą.

Pirmasis susitikimo kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau antrajamė kėlinyje svečiams įvarčius mušė net trys žaidėjai. Po Artūro Katulio, Konstantino Isajevo ir Mauro Balturkonio įvarčių rungtynių nugalėtojas praktiškai niekam nebekėlė abejonių (3:0).

Pačioje susitikimo pabaigoje garbės įvartį kauniečiams pelnė Remigijus Guoga.

Šiame susitikime darbo netrūko ir teisėjams. Trečiajame kėlinyje jie išdalijo net 62 baudos minutes.

Kitame mače "Hockey Punks" Vilniaus derbyje po atkaklios kovos pranoko "Geležinį Vilką" - 4:3 (2:1, 1:0, 1:2).