Lietuvos dvidešimečių ledo ritulio rinktinė pergalingai startavo Estijos sostinėje Taline vykstančiame Pasaulio jaunimo čempionato IIA divzione. Mūsiškiai pranoko bendraamžius iš Didžiosios Britanijos - 6:4 (4:0, 1:2, 1:2).

Pergalės pamatus mačo favorite nelaikyti lietuviai paklojo dar pirmajame kėlinyje, kai pelnė net 4 įvarčius be atsako.

Jau antrąją susitikimo minutę pasižymėjo Lukas Washco, o po dviejų Martyno Griniaus įvarčių Lietuvos rinktinė pirmavo 3:0 sužaidus vos 8 minutes. Kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Patrikas Misiukas.

Antrajame kėlinyje britams pavyko priartėti iki dviejų įvarčių, tačiau kėlinio pabaigoje antrą kartą pasižymėjo, ir saugesnį pranašumą lietuviams grąžino, L. Wascho.

Oponentai šeštą trečio kėlinio minutę ir vėl priartėjo iki dviejų įvarčių, bet iki mačo pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms L. Wascho pelnė savo trečią įvartį ir susitikimo nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių.

Pirmadienį Lietuvos rinktinė susitiks su šeimininkais estais. Mačas startuos 20:00 val.