Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė pergalingai pradėjo dviejų kontrolinių rungtynių ciklą.

Jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai po atkaklios kovos 4:3 palaužė Estijos bendraamžius. Rytoj šios komandos sužais dar vienerias draugiškas rungtynes.

Lietuvos rinktinė anksti įgijo savo pranašumą, kai įvartį pelnė Jokubas Minelga. Tiesa, varžovai netruko išlyginti rezultato ir lietuviams dar kartą į priekį įsiveržti pavyko kai Paulius Grybauskas išnaudojo varžovų vartininko klaidą.

Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos varžovams mažumoje buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet lietuviai surado laiko atsakui, kai ataką tiksliai užbaigė Ignas Bakus.

Situacija nesikeitė ir trečiajame kėlinyje, kuriame varžovams buvo pavykę trečią kartą rungtynėse išlyginti rezultatą, bet galutinį tašką rungtynėse padėjo I. Bakus, antruoju savo įvarčiu išplėšdamas pergalę.