Lietuvos ledo ritulio čempionate artėjantį sezoną pirmą kartą varžysis Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinės kandidatų pagrindu suburta „LTeam Select“ komanda. Asociacijos „Hockey Lietuva“ remiamo projekto atstovai visą sezoną varžysis su Lietuvos čempionate dalyvaujančiais klubais.

2021-2022 metų sezone „LTeam Select“ Lietuvos pirmenybėse varžysis svečių teisėmis – jų rezultatai nebus skaičiuojami į galutinę turnyrinę lentelę. Sužaidusi po penkis kartus su kitomis keturiomis komandomis (20 reguliaraus sezono rungtynių) „LTeam Select“ nepretenduos į medalius ir baigs savo pasirodymą po reguliaraus sezono etapo.

Dovydo Kulevičiaus treniruojamoje komandoje rungtyniaus Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinių kandidatai. Į „LTeam Select“ bus kviečiami ir kitose Lietuvos čempionato dalyvėse registruoti žaidėjai. Tiesa, sezono metu kituose klubuose žaidžiantiems ledo ritulininkams prioritetu bus žaidimas „gimtajame klube“ – jie nebus kviečiami į rungtynes prieš jų atstovaujamą komandą, o žaisti prieš kitas ekipas jie bus kviečiami atsižvelgus į jų atstovaujamos ekipos tvarkaraštį.

Nepaisant to, jog sezono metu „LTeam Select“ gretos bus rikiuojamos iš gimtinėje likusių ledo ritulininkų, neatmetama galimybė, kad palankiai susiklosčius galimybėms pasirodyti šios komandos gretose galės ir užsienyje žaidžiantys ledo ritulininkai. Pagal galiojančius nuostatus, šiems ledo ritulininkams tam nebus reikalingas tarptautinis transferis.

„Šis projektas suteiks galimybę Lietuvoje liekantiems žaidėjams gauti dar daugiau žaidybinės praktikos ir galimybių pasivaržyti su Lietuvos čempionato dalyviais. Matome, jog jaunimui klubuose dažniausiai nebūna suteikiama daug žaidybinio laiko ir svarbiausiais momentais žaidžia labiau patyrę žaidėjai, o atvykus į „LTeam Select“ gretas jiems bus suteikta daug minučių ant ledo ir galimybių pasireikšti įvairiose situacijose. Žaidimas šioje komandoje žaidėjams taip pat padės gauti daugiau galimybių įrodyti esantiems vertiems atstovauti Lietuvą jaunių ir jaunimo rinktinėse, o treneriams suteiks galimybę geriau pažinti žaidėjus ir stebėti jų tobulėjimą viso sezono metu“, - apie projektą kalbėjo komandos vadovas Andrejus Silinas.

Artėjančio sezono metu „LTeam Select“ vyriausiuoju treneriu paskirtas Dovydas Kulevičius. Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinių stratego Dougo Boulangerio dešinioji ranka sulauks pagalbos ir iš kitų šalies specialistų: sezono metu galimybę padirbėti komandoje turės ir kiti šalies treneriai, taip jiems suteikiant galimybę įgyti aukštesnio lygio patirties. Į „LTeam Select“ komandos darbą aktyviai įsitrauks ir D. Boulangeris, kuris minėjo, jog šis projektas bus puiki galimybė iš arčiau susipažinti su mažiau matytais Lietuvos rinktinių kandidatais.

Sezoną „LTeam Select“ pradės jau rugsėjo 18-19 dienomis rungtynėmis prieš „Kaunas City“ ir Elektrėnų „Energijos“ komandas.