Tarptautinio ledo ritulio federacijos (IIHF) paskelbtame šių metų rinktinių reitinge, Lietuvos nacionalinė ekipa pakilo per vieną poziciją. 2020-aisias lietuviai susigrąžino aukščiausią vietą savo istorijoje. 

Kaip ir kitos rinktinės, Lietuvos komanda negalėjo pasipildyti savo taškų kraičio šį pavasarį, kadangi visi IIHF renginiai buvo atšaukti dėl koronaviruso sukeltos pandemijos. Nepaisant to, atnaujinus reitingą lietuviai aplenkė japonus ir pakilo į 23-ią reitingo poziciją.

23-oji pozicija, tai pakartota aukščiausia reitingo vieta per visą šalies ledo ritulio istoriją. Tokias aukštumas ledo ritulininkai buvo pasiekę vos kartą, prieš daugiau nei dešimtmetį, kai 23-oje pozicijoje ji buvo reitinguojama 2008-2010 metų laikotarpiu.

Po praėjusių metų gruodį įvykusio debiuto pasaulio moterų ledo ritulio čempionate, IIHF reitinge pirmą kartą reitinguojama ir Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė. 360 reitingo taškų už savo debiutinį pasirodymą Bulgarijoje gavusios lietuvės reitinge klasifikuojamos 40-oje vietoje.

IIHF reitingo viršūnėse pokyčių šiemet nėra: vyrų reitingo lyderiais ir toliau išliko kanadiečiai, o moterų reitingo viršūnėje išsilaikė JAV rinktinė.