Lietuvos ledo ritulio rinktinė grįžta į Pasaulio čempionato IB divizioną. Tai paaiškėjo po to, kai mūsiškiai lemiame IA divizionio mače beviltiškai pralaimėjo slovėnams - 0:9 (0:2, 0:4, 0:3).

Lietuvos rinktinė pirmenybėse liko su 3 taškais ir užėmė paskutinę, šeštą vietą. Tiek pat taškų gali surinkti ir vengrai, tačiau jie vis tiek išliks aukščiau, kadangi laimėjo tarpusavio susitikimą.

Geriausiu Lietuvos žaidėju šiame čempionate buvo išrinktas Dainius Zubrus.

Kitąmet IB pirmenybėse Lietuvos rinktinė grumsis su estais, ukrainiečiais, lenkais, japonais bei IIA divizione triumfavusiais serbais.

Plačiau apie paskutinį mačą:

Rungtynes geriau pradėjo lietuviai, tačiau slovėnai išnaudojo savo šansą ir į priekį išsiveržė jau ketvirtą minutę. Pirmajame kėlinyje puikią progą turėjo Antanas Bosas, bet pasižymėti nepavyko, o kėlinio pabaigoje slovėnai padvigubino savo persvarą.

Antrą kėlinį Slovėnijos rinktinė pradėjo kur kas aktyviau ir tai davė vaisių. Šiame kėlinyje slovėnai mušė net 4 įvarčius ir ėmė triuškinti Lietuvos rinktinę.

Trečiajame kėlinyje komandos kovėsi tik dėl garbės, o viskas baigėsi nepalankiai lietuviams. Slovėnai mušė dar 3 įvarčius ir šventė triuškinančią pergalę.