Lietuvos ledo ritulio rinktinė pergalingai startavo Vilniuje vykstančiame „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyre. Mūsiškiai Pramogų Arenoje 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pranoko Japonijos nacionalinę komandą.

Nepaisant to, jog rungtynes aktyviau pradėjo lietuviai, 12-ą minutę pirmąjį susitikimo įvartį pelnė svečiai (Tetsuya Saito, 11 min. 35 sek.).

Japonai kurį laiką sėkmingai gynėsi, bet rungtynėms praktiškai įpusėjus Arnoldas Bosas po puikaus Nerijaus Ališausko perdavimo lygino rezultatą (28 min. 13 sek.).

Trečiajame kėlinyje prie Japonijos rinktinės vartų kilo sumaištis, o tuo pasinaudojo ir pasižymėjo Dovydas Streckis (48 min. 30 sek.).

Per likusį laiką dominavo lietuviai, bet šeimininkai taip ir nesugebėjo pasižymėti, o likus žaisti vos daugiau nei 30 sekundžių Japonijos rinktinė netikėtai išlygino rezultatą (Ryo Omiya, 59 min. 27 sek.) ir išplėšė pratęsimą.

Per 5 pratęsimo minutes rinktinės nepasižymėjo, todėl komandos stojo mušti baudinių. Baudinių seriją kur kas sėkmingiau pradėjo lietuviai, įmušė A. Bosas ir Ugnius Čižas. Japonai atsilikdami 2:0 dar sušvelnino skirtumą, tačiau geriausiu mačo žaidėju pripažintas Mantas Armalis atlaikė likusius jų smūgius, todėl net ir nerealizavę likusių savo progų lietuviai iškovojo pergalę.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais šeštadienį - mūsiškių varžovė Baltarusijos rinktinė sudaryta iš žaidėjų iki 25 metų.