Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė ketvirtadienį Estijos sostinėje Taline pradėjo kovas kasmetiniame "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup" turnyre. Pirmosiose rungtynėse mūsiškiai po pratęsimo 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pranoko Ukrainos nacionalinę komandą.

Lietuvos rinktinei tiesiog fantastiškai susiklostė rungtynių pradžia. Jau 26-ąją mačo sekundę Edgaras Protčenko tolimu smūgiu nuo mėlynosios linjos nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė savo ekipą į priekį. Deja, po kiek daugiau nei dešimt minučių oponentams pavyko rezultatą išlyginti.

Po tikslaus varžovų smūgio, per pagrindinį laiką komandos daugiau taip ir nepasižymėjo.

Pratęsimui artėjant prie pabaigos, atrodė, jog susitikimo nugalėtojas spręsis baudinių serijoje. Visgi, tokias prognozes paneigė Emilijus Krakauskas - jis likus žaisti minutę puikiu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo ukrainiečių vartininką ir padovanojo pergalę Lietuvos rinktinei.

Geriausiu Lietuvos komandos žaidėju šiame mače buvo pripažintas Aivaras Bendžius.