Lietuvos vyrų ledo rinktinė sužaidė prasčiausią mačą Pasaulio čempionato IA divizione ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės - 1:4 nusileido iki šio mačo pergalės nepatyrusiai Vengrijos rinktinei. Po susitikimo lietuvių vyriausiasis treneris kanadietis Danielis Lacroix pasveikino Vengrijos komandą su svarbia pergale bei tvirtino, kad lietuviams koją pakišo intensyvus tvarkaraštis - dar vakar lietuviai žaidė įtemptą vakarinį mačą prieš kazachus.

"Iki to laiko žaidėm prieš tvirtas komandas. Jos buvo gerai pasiruošusios. Ir todėl šiandien mes atrodėme pavargę. Jei matėte mus ankstesnėse varžybose, tai turėjote suprasti. Mes - jauna komanda, tad dvi rungtynės per mažiau nei 16 valandų - buvo sunku žaisti, vaikinams pritrūko jėgų vytis", - sakė D.Lacroix.

Kitas rungtynes lietuviai žais gegužės 4 d. prieš pralaimėjimų kol kas nepatyrusia Pietų Korėjos rinktine.

"Dienos poilsis mums bus naudingas", - teigė Lietuvos rinktinės vyr. treneris.Vengrijos nacionalinės komandos strategas Gergely Majoross kalbėjo, kad jo vedamai rinktinei poilsio pakako - vengrai turėjo vieną laisvą dieną.

"Iškėlėme tikslą laikytis žaidimo plano. Žinojome prieš ką žaisime ir suvokėme, kad reikės dirbti sunkiai. Buvome mentaliai stiprūs ir atsilaikėme. Tai labai svarbus mačas mums", - kalbėjo G.Majoross, atsikleidęs, kad vos pasibaigus susitikimui pradėjo galvoti apie susitikimą su slovėnais - pergalė prieš juos vengrams leistų užsitikrinti saugią poziciją turnyrinėje lentelėje ir net kovoti dėl prizinių vietų.

Vengrai prieš slovėnus žais jau rytoj, penktadienį, ir tai bus vienintelis šios dienos susitikimas.