Šeštadienį įvykusiose Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderių rungtynėse pergalę iškovojo ir į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją sugrįžo „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai.

Namuose vykusiose rungtynėse kauniečiai 5:2 įveikė „Energijos – Geležinio Vilko“ komandą, kuri po šios nesėkmės buvo priversta užleisti pirmąją poziciją lygoje jų varžovams.

Pirmasis įvartis krito kauniečiams itin nemalonioje situacijoje: netoli savo vartų lūžo ritulį kontroliavusio Yahoro Rubleu lazda, o ritulys atiteko Edvinui Boroškai, kuris nieko nelaukdamas tiksliu metimu išvedė savo komandą į priekį (06:54, rez. perd. Aurimas Gaidauskas, Donatas Kumeliauskas).

Kėliniui įpusėjus puikią progą išlyginti rezultatą turėjo vienas iš „Kaunas Hockey“ lyderių Romanas Reshetnikovas, bet vienas prieš vartininką iššokęs puolėjas pelnyti įvarčio nesugebėjo. Vėliau šis žaidėjas sukūrė tobulą progą komandos draugui Eduardui Chekmaryovui, bet daugumos metu rusas iš arti nesugebėjo tinkamai atlikti tikslaus metimo. Negana to, kauniečiai netrukus leido varžovams mažumoje pabėgti į pasimatymą prieš vartininką, bet Karoliui Krasilnikovui pasižymėti nepavyko.

Antrajame kėlinyje savo meistriškumą pademonstravo E. Chekmaryovas: „Kaunas Hockey“ lyderis po ilgo reido atsidūrė prie elektrėniškių vartų ir tiksliu metimu išlygino rezultatą (30:06, rez. perd. Grigorijus Vorobyovas). Negana to, vos po 15 sekundžių Kirylas Danilenko pabėgo prieš „Energijos – Geležinio Vilko“ vartininką Eduardą Zakharchenko ir dar vienu tiksliu metimu išvedė savo komandą į priekį (30:21, rez. perd. Egidijus Binkulis).

Svečių padėtį dar labiau komplikavo daug laisvės netoli vartų gavęs ir šaltakraujiškai ataką užbaigęs Dovydas Laimutis (34:37, rez. perd. Antonas Sharpanskikhas).

Sudėtingoje situacijoje atsidūrusioje „Energijos – Geležinio Vilko“ komandoje prasidėjus trečiajam kėliniui lyderio vaidmens ėmėsi Patrikas Misiukas, galingu ir tiksliu metimu sušvelnindamas oponentų persvarą (43:30).

Nepaisant „Energijos – Geležinio Vilko“ pastangų išlyginti rezultatą, jų gauta pražanga suteikė progą „Kaunas Hockey“ komandai susigrąžinti dviejų įvarčių pranašumą. Daugumoje ilgai su rituliu nesiskyręs Ylia Malashkevichius galiausiai nutarė šauti į vartus ir privertė ketvirtą kartą rungtynėse kapituliuoti E. Zakharchenką.

Per likusį rungtynių laiką svečiai neberado jėgų sugrįžimui į rungtynes, o Antonas Sharpanskikhas suklaidinęs tiek ir gynėją, tiek ir vartininką penktuoju įvarčiu nužudė paskutines oponentų viltis išsigelbėti (57:58, rez. perd. Lukas Žukauskas, G. Vorobyovas).