Stokholmo "Djurgardens" su Mantu Armaliu Švedijos čempionate išvykoje 6:4 (2:0, 1:3, 3:1) kiek netikėtai pranoko "Orebro" klubą ir nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją.

Verta paminėti, kad iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos likus žaisti penkias minutes priekyje dar buvo šeimininkai, tačiau šešioliktą trečio kėlinio minutę "Djurgardens" pelnė du įvarčius ir persvėrė rezultatą (5:4). Pačioje mačo pabaigoje svečiai ritulį pasiuntė į tuščius vartus.

Lietuvos rinktinės vartininkas M. Armalis šiose rungtynėse atlaikė 27 smūgius iš 31 (87,1 proc.). Nors vartų sargui šis pasirodymas ir nebuvo itin sėkmingas, jis vis tiek pranoko savo oponentą Jhoną Enrothą (27 iš 32, 84,38 proc.).

"Djurgardens" su 44 taškais išlieka devintoje turnyrinės lentelės pozicijoje. "Orebro" su 57 taškais - penkta.