Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis pagaliau pasirodė ant ledo kontrolinėse rungtynėse, tiesa jo sugrįžimas Stokholmo "Djurgardens" nuo nesėkmės neišgelbėjo. Švedijos sostinės klubas išvykoje po pratęsimo 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti "BK Farjestad" klubo persvarą.

Pergalę šeimininkai pasiekė vos per keletą minučių. Paskutinę pagrindinio laiko minutę jie išplėšė pratęsimą, o jame pergalingą įvartį pelnė sužaidus 71 sekundę.  Taigi, be keitimų žaidęs M. Armalis praktiškai visas rungtynes sugebėjo išlaikyti sausus vartus.

Kitose kontrolinėse rungtynėse pergalę po pratęsimo šventė "Sierre-Anniviers" klubas, kuriam yra paskolintas Emilijus Krakauskas. Pastarasis po pratęsimo  6:5 (1:1, 3:1, 1:3, 1:0) pranoko "Olten" klubą.

E. Krakauskas buvo vienas pastebimiausių rungtynių žaidėjų. Jis pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.