Puolėjo iš Lietuvos Martyno Griniaus atstovaujama "Vaasan Sport" ekipa šventė pirmąją pergalę Suomijos jaunimo lygoje (iki 20 metų), o prie to svariai prisidėjo ir įvartį pelnęs lietuvis.

"Vaasan Sport" išvykoje netikėtai 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) pranoko "Kiekko-Esppo" klubą.

Pirmajame komandos penkete žaidęs M. Grinius pasižymėjo šeštąją mačo minutę, tai buvo pirmasis šių rungtynių įvartis. Pirmojo kėlinio pabaigoje septyniolikametis taip pat užsidirbo dvi baudos minutes.

Po šios pergalės "Vaasan Sport" aštuoniolikos komandų turnyre užima penkioliktą vietą.

Kitame mače nesėkmę patyrė Lietuvos rinktinės vartininko Lauryno Lubio atstovaujama "SaiPa" komanda. Ji namuose 3:6 (2:0, 1:3, 0:3) turėjo pripažinti "Ilves" klubo pranašumą.