Markas Kaleinikovas pelnė įvartį, bet jo atstovaujama "Liepaja" namuose 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) turėjo pripažinti absoliučios Latvijos čempionato lyderės "Kurbads" ekipos pranašumą.

Lietuvis pasižymėjo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai jo komada žaidė daugumoje. Jis išvedė "Liepaja" į priekį rezultatu 2:1.

M. Kaleinikovas šiose rungtynėse iš viso į vartus smūgiavo keturis kartus.

Kitas "Liepaja" lietuvis Karolis Krasilnikovas rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo dvi baudos minutes, o Paulius Rumševičius neišiskyrė.

"Daugavpils" ekipa su Kostu Gusevu išvykoje 5:6 (1:1, 1:1, 3:4) turėjo pripažinti Rygos "Prizma" pranašumą. K. Gusevas šiose rungtynėse nepasižymėjo.

Tuo tarpu Egidijaus Binkulio mačui neregistravusi "Zemgale" namie 7:5 (2:2, 0:2, 5:1) pranoko "Mogo" klubą.