Manto Armalio atstovaujama "Skelleftea AIK" komanda baigė pasirodymą Čempionų lygoje. Švedijos ekipa atsakomojame ketvirtfinalio mače išvykoje po bsaudinių serijos 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) nusileido Čekijos klubui "HC Plezen".

Pirmasis mačas AIK arenoje baigėsi lygiosiomis - 3:3, taigi bilietą į pusfinalį iškovojo čekai.

AIK atsakomajame mače buvo labai arti pergalės, kai pirmą mačo įvartį likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes pelnė Robinas Alvarezas, tačiau vartininką aikštės žaidėju pakeitę šeimininkai išsigelbėjo paskutinę pagrindinio laiko minutę. Per pratęsimą ekipos nepasižymėjo, o baudinių serijoje sėkmė šypsojosi Plzeno komandai.

M. Armalis buvo registruotas mačui, tačiau AIK treneriai šįsyk nusprendė kliautis kitu vartininku.