Latvijos ledo ritulio čempionate dar vieną puikų pasirodymą surengė Markas Kaleinikovas. Būtent jo įvartis "Liepaja" ekipai leido išvykoje 4:3 (3:1, 0:1, 1:1) pranoko "Zemgale" klubą su Egidijumi Binkuliu.

M. Kaleinikovas pergalingą įvartį pelnė 14-ą trečio kėlinio minutę. Lietuvos rinktinės narys taip pat šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą ir gavo dvi baudos minutes. Į vartus jis šįsyk smūgiavo dukart.

Kitas "Liepaja" lietuvis Paulius Rumševičius neišsiskyrė, o trečiasis mūsų šalies atstovas Karolis Krasilnikovas nežaidė.

"Zemgale" šiam mačui E. Binkulio neregistravo.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą po baudinių patyrė Kosto Gusevo atstovaujama "Daugavpils" ekipa. Ji 4:5 (2:2, 2:0, 0:2, 0:0, 0:2) turėjo pripažinti "Mogo" klubo persvarą.

Gynėjas iš Lietuvos mače pastebimas nebuvo.