Lietuvos ledo ritulio čempionato (NLRL) triumfavo "Kaunas Hockey" klubas. Tai paaiškėjo po to, kai priešpaskutinio turo mače kauniečiai savo arenoje 9:3 (5:3, 1:0, 3:0) sutriuškino antroje vietoje esantį Vilniaus "Hockey Punks" klubą.

Šis mačas iš kitų išsiskyrė ne tik savo svarba, bet ir masinėmis muštynėmis, kurios kilo iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei šešias minutes. Dėl incidento rungtynės gerokai užsitęsė, o teisėjai abiejų komandų žaidėjus "dosniai" apdovanojo baudos minutėmis.

Pergalę iškovoję "Kaunas Hockey" ledo ritulininkai savo persvarą prieš sostinės klubą padidino iki šešių taškų ir užsitikrino pirmąją vietą. Apskritai jau aiškus visas galutinės turnyrinės lentelės išsidėstymas.

Pirmą vietą užėmę "Kaunas Hockey" pusfinalyje susigrums su kitu Kauno klubu "Baltų Ainiai - HC Klaipėda", o kitame pusfinalyje įvyks Vilniaus derbis tarp antrąją vietą užėmusios praėjusių metų finalininkės "Hockey Punks" ir "Geležinio Vilko".

Tai buvo penkta "Kaunas Hockey" ir "Hockey Punks" akistata šiame sezone. "Kaunas Hockey" pasiekė ketvirtą pergalę.