Pasiruošimą naujajam Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezonui tęsianti Rygos "Dinamo" ekipa su lietuviu Nerijumi Ališausku patyrė apmaudžią nesėkmę. Rygiečiai po atkaklios kovos 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) turėjo pripažinti Jaroslavlio "Lokomotiv" klubo persvarą.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus kiek daugiau nei minutei priekyje dar buvo "Dinamo". Tačiau "Lokomotiv" per likusį laiką sugebėjo pasižymėti dusyk ir tiesiogine to žodžio prasme išplėšė pergalę.

Nors "Dinamo" ir pralaimėjo, N. Ališauskui tai buvo geriausias mačas šiame tarpsezonyje. Trečiame komandos penkete antrą mačą iš eilės žaidęs lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą ir prisidėjo pire antrojo Rygos klubo įvarčio, kuris antrajame kėlinyje leido Latvijos klubui išsiveržti į priekį.

Verta pažymėti, kad kol kas N. Ališauskas visose draugiškose rungtynėse išvengia baudos minučių.