Kiek netikėtą pergalę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) pasiekė Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo". Ji savo arenoje 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) pranoko Žemutinio Naugardo "Torpedo" klubą.

Trečiajame kėlinyje svečiai užkūrė tikrą šturmą ir į vartus metė net 16 kartų, kai "Dinamo" tą padarė vos trissyk. Visgi, nors Rusijos klubas ir sugebėjo sušvelninti skirtumą, bent jau išlyginti rezultato taip ir nepavyko.

N. Ališauskas sugrįžo į pirmąjį komandos penketą ir ant ledo praleido daugiau nei 21 minutę (antras rezultatas komandoje). Gynėjas blokavo tris smūgius, o pačioje antrojo kėlinio pabaigoje užsidirbo dvi baudos minutes.

Nepaisant pergalės, Rygos klubas su keturiais taškais išlieka paskutinėje, dvyliktoje Vakarų konferencijos vietoje. Dviem taškais daugiau turinti "Torpedo" toje pačioje konferencijoje rikiuojasi septinta.