Geriausias dabartinis Lietuvos ledo ritulio gynėjas 27-erių metų Nerijus Ališauskas turi galimybę antrą sezoną iš eilės žaisti vienoje stipriausių pasaulio lygų – KHL. Latvijos žiniasklaida paskelbė, kad Rygos „Dinamo“ pasirašė su lietuviu peržiūros kontraktą. Ši situacija N.Ališauskui buvo jau pernai, kai per vasarą įtikino komandos vadovus, jog yra vertas vietos ekipoje visam sezonui.

Kol kas nepranešama, kiek galios dabartinis peržiūros kontraktas ir kada „Dinamo“ priims galutinį sprendimą dėl lietuvio ateities. Be N.Ališausko šiuo metu peržiūros kontraktus turi dar septyni „Dinamo“ žaidėjai. Tarp jų yra 6 puolėjai ir gynėjas Robertas Mamčicas. „Dinamo“ tarpsezonio metu gynėjų grandį jau sustiprino dviem kanadiečiais ir rusu.

Šioje pozicijoje yra ir trys latviai, 2018 m. žaidę pasaulio čempionate – Uvis Balinskis, Kristapas Sotniekas bei Kristapas Zile. N.Ališauskas praėjusiame KHL sezone sužaidė 51 rungtynes ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Vėliau jis prisijungė prie Lietuvos rinktinės, žaidė pirmajame penkete ir padėjo jai laimėti pasaulio čempionato I-ojo diviziono B grupės auksą.