Lietuvos rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas antrose rungtynėse iš eilės pelnė įvartį, o jo atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa nutraukė nesėkmių seriją Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). "Dnamo" savo arenoje 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pranoko Maskvos "Spartak" klubą.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms rezultatas dar buvo lygus, tačiau tuomet šeimininkai persvėrė rezultatą, o pačioje mačo pabaigoje pasižymėjo ir į tuščius vartus.

N. Ališauskas pelnė patį pirmą mačo įvartį. Lietuvis pasižymėjo šeštą mačo minutę. Iš viso pirmame komandos penkete žaidęs gynėjas ant ledo praleido daugiau nei 19 minučių ir per šį laiką taip pat blokavo 4 smūgius ir laimėjo jėgos dvikovą.

Nepaisant pergalės "Dinamo" lieka paskutinėje Vakarų konferencijos vietoje.