Pirmadienį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) reguliariojo sezono rungtynėse Rygos "Dinamo" su Nerijumi Ališausku namuose 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) pralaimėjo Helsinkio "Jokerit" klubui iš Suomijos ir savo nesėkmių seriją pratęsė iki aštuonių.

Trečiame komandos penkete rungtyniavęs Lietuvos rinktinės gynėjas ant ledo išbuvo kiek daugiau nei 16 minučių. Pirmo kėlinio pabaigoje jis gavo dvi baudos minutes, kai bandė išskirti susimušusius žaidėjus. Be to, N. Ališauskas šiame mače kartą atakavo oponetų vartus, atliko jėgos veiksmą ir blokavo du smūgius.

Rygiečiai su 34 taškais užima paskutinę vietą tiek Vakarų konferencijoje, tiek visoje lygoje. Tuo tarpu daugiau nei dvigubai daugiau taškų turinti (75) "Jokerit" Vakaruose rikiuojasi ketvirta.