Nerijus Ališauskas ir Bratisavos "Slovan" klubas pergalingai užbaigė Slovakijos ledo ritulio čempionato reguliarųjį sezoną. Paskutinėse rungtynėse "Slovan" išvykoje 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pranoko "Ban. Bystrica" komandą ir reguliariajame sezone finišavo ketvirta. 

N. Ališauskas šiose rungtynėse neišsiskyrė, o šiame sezone surinko dvylika efektyvumo balų - įmušė du įvarčius ir atliko dešimt rezultatyvių perdavimų.

"Slovan" reguliarųjį sezoną užbaigė surinkusi 94 taškus, o toks pasirodymas komandai leido užimti ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje ir gauti tiesioginį bilietą į ketvirtfinalį. 

Į ketvirtfinalį iškart pateko pirmos šešios čempionato komandos, tuo tarpu 7-10 vietas užėmusios ekipos dar turės sužaisti aštuntfinalio serijas. Tiesa, jau dabar aišku, kad "Slovan" ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių žais prieš "Nitra" klubą, kuris finišavo penktas. N. Ališausko ekipa šioje serijoje turės namų aikštės pranašumą.

Reguliariajame sezone "Slovan" prieš "Nitra" žaidė šešis kartus ir pasiekė penkias pergales. Tiesa, šiame sezone šios komandos taip pat susidūrė šalies taurės pusfinalyje ir į finalą žengė "Nitra", kuri galiausiai ir iškovojo taurę.