Lietuvis Nerijus Ališauskas mušė antrą įvartį šiame Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezone, tačiau jis nuo trečio pralaimėjo iš eilės Rygos "Dinamo" klubo neišgelbėjo. Rygiečiai išvykoje 1:5 (0:0, 1:3, 1:2) turėjo pripažinti Maskvos "Spartak" klubo persvarą. Pastarasis atsirevanšavo Latvijos komandai už pralaimėjimą pirmajame ture.

N. Ališauskas pasižymėjo penktąją antrojo kėlinio minutę ir išvedė "Dinamo" į priekį. Visgi, kėlinio viduryje maskviečiai pelnė tris įvarčius per 4 minutes ir visiškai perėmė rungtynių kontrolę.

N. Ališausko įvartis:

Lietuvis tradiciškai žaidė trečiame komandos penkete ir ant ledo išbuvo beveik 16 minučių. Jis iš viso į vartus smūgiavo 4 kartus (daugiausiai per visą karjerą), gynėjui taip pat pavyko išvengti baudos minučių.

Nepaisant puikaus N. Ališausko pasirodymo, "Dinamo" patyrė trečią nesėkmę iš eilės ir su 4 taškais Vakarų konferencijoje nukrito į dešimtą vietą.